Autorzy

Melodia

   Osóbka wiecznie chodząca z głową w chmurach. Bez słuchawek w uszach jej nie spotkasz, uwielbia słuchać starych utworów, od lat pięćdziesiątych po lata osiemdziesiąte. Na zabój zakochana w filmach z tegoż okresu. Wierna fanka Patricka Swayze, Kirstie Alley i Johna Travolty. Uwielbia oglądać filmy z Jackie Chanem w roli głównej. Jest porażona jego umiejętnościami walki oraz aktorstwa. Przeszczęśliwa posiadaczka pięknego pana rasy Golden Retriever oraz dwóch świnek morskich. Zwariowana melodyjka, której wszędzie jest pełno. Uwielbia towarzystwo, choć kocha też samotne wieczorem, które spędza na pisaniu lub marzeniu. W kółko znajduje sobie nowe zajęcia, którym stara się sprostać.


Lena

      Jestem dziewczyną, która lubi wieczorami usiąść z kubkiem herbaty bądź kawy i poczytać niesamowite książki. Uwielbiam oderwać się od szarej codzienności. Kocham literaturę, muzykę, naturę oraz pisanie, które umilają mój wolny czas. Jestem romantyczką i marzycielką, a zarazem ambitną i pracowitą osobą. Przeszłam na wegetarianizm w maju 2014 roku. Bloguję od 2008, a oceniam od 2010. Swoją przyszłość wiążę z psychologią, a dokładniej wybrałam studia na kierunku psychologii klinicznej i zdrowia. Późniejsze plany niepewne, co do doktoratu z neurokognitywistyki, lecz pewne jest, że pójdę na studium psychoterapii analitycznej ze specjalnością terapii dzieci i młodzieży. W dodatku udzielam się wolontariacko w różnych placówkach oraz wydarzeniach, między innymi: w domu dziecka, wydarzeniach sportowych oraz schroniskach (planuję dołączyć do Otwartych Klatek)Także piszę artykuły do portalu psychologiczno-edukacyjnego oraz uczę dzieci prywatnie języka angielskiego.

SismO

       Dla odmiany jestem tutaj przedstawicielem płci mniej ładnej. Obecnie pracuję oraz studiuję. A obydwie rzeczy dotyczą tego samego kierunku, a mianowicie transportu. Niestety, bądź stety, nie jest to dziedzina bezpośrednio związana z moją pasją, czyli motoryzacją. Choć co do mojego hobby, możecie to wyczytać z moich wypocin, bo tam znajdują się różne „wskazówki”, którymi raczę innych, co do niektórych poczynań związanych z samochodami, a które doprowadzają mnie do białej gorączki. Pasję tę jedną, lecz nie jedyną, przelewam na mój wiekowy samochód, który odrestaurowuje. Jeśli chodzi o mnie, to lubię zaszyć się w swoim kącie, pooglądać coś, poczytać, co raczej lubi większość z nas. Sądzę, że w porównaniu do innych, częściej mi się zdarza potrzeba odosobnienia. Lecz, gdy ta potrzeba mnie nie trapi, wręcz potrzebuję obecności innych – przyjaciela, kumpli i najczęściej mej ukochanej. Na równi lubię dobry film i książkę. Jak mnie wciągnie, to jedyne, co chcę to obejrzeć/przeczytać do końca. Co innego tyczy się gier. Dla mnie to interaktywny film, który często mnie wciąga i z chęcią mu się oddaje. Jeżeli chodzi o muzykę, to słucham przede wszystkim Queen'u – Freddie Mercury zawsze na pierwszym miejscu – oraz muzyki z tego okresu. Także klasyczny, ale też inne odmiany rocka szczególnie grają w mym sercu. Jednakże potrafię słuchać wszystkiego zależnie od nastroju: od Disco Polo przez metal, aż do muzyki klasycznej. Z filmów uwielbiam Władcę Pierścieni oraz Szybcy i Wściekli, dla mnie te dwie realizacje królują i nie mogę odpowiedzieć, która bardziej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz